Elle Macpherson v seriálu Přátelé 1999 a v současné době

Elle Macpherson v seriálu Přátelé 1999 a v současné době Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalá supermodelka, známá i ze sitcomu Přátelé, dva roky před šedesátkou překvapivě ukázala tvář zcela bez make-upu

Elle Macpherson znal ve své době celý svět, a to hlavně díky jejímu božskému tělu. Teď se osmapadesátiletá bývalá supermodelka nebála ve videu na sociální síti ukázat jen v domácím oblečení, a hlavně nenamalovaná. Od fanoušků za to sklidila potlesk.

Elle Macpherson je australská herečka, modelka a podnikatelka. Díky svému tělu bývalá známá pod přezdívkou The Body (tělo) a dodnes drží rekord v počtu svých obálek plavkového vydání časopisu Sports Illustrated. Objevila se na nich celkem pětkrát. Velkou pozornost ale získala i díky své roli v seriálu Přátelé. Vystupovala sice jen v pěti epizodách, její postava spolubydlící Joeyho ovšem byla velmi výrazná. Elle později přiznala, že kdyby věděla, jak velký vliv bude mít hostování v seriálu na její život, roli by odmítla.

Elle se dodnes velmi stará nejen o svoje tělo, ale i svou mysl a duševní rozvoj. I v současné době se díky cvičení nebojí ukázat v plavkách, s fanoušky ale sdílí i svoje meditační chvilky. „Můj denní rituál vypadá tak, že ráno medituji zhruba 25 minut, buď s průvodcem, nebo jen sama v tichu,“ svěřila se před časem svým fanouškům.

Díky svému stylu života v souladu s přírodou se Elle nebojí ani ukázat svou pravou tvář bez jakéhokoliv líčení, jako na posledním videu, které na Instagramu zveřejnila. Během rozhovoru se svým přítelem byla bývalá supermodelka zcela přirozená a od fanoušků sklidila pochvalu. „Díky vaší přirozené kráse jste jako závan čerstvého větru,“ napsal jeden sledující. „Oceňuji, že váš obličej není upravený,“ připsal jiný. „Pořád tak nádherná žena,“ připsal třetí. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků