Karrueche Tran vypadá s krátkými vlasy úžasně.

Karrueche Tran vypadá s krátkými vlasy úžasně. Profimedia.cz

Modelka Karrueche Tran si ustřihla dlouhý cop: Nechala ho odplout spolu s popelem zesnulého otce

Americká herečka a modelka afroasijského původu Karrueche Tran se podělila o dojemné gesto, kterým vzdala hold svému milovanému tatínkovi Devonu Mintersovi, který před několika týdny zemřel.

Čtyřiatřicetiletá Karrueche se proslavila mimo jiné seriálem Drápy, ale do povědomí se dostala již v roce 2011 především vztahem s bouřlivákem Chrisem Brownem, jenž pár let pendloval mezi ní a Rihannou.

Nyní se s fanoušky na Instagramu podělila o to, jak k části popela svého v lednu zesnulého tatínka, umístěného do kulaté nádobky s květinami, připojila svůj dlouhý cop vlasů. Herečka přidala na sociální síť snímek krátce předtím, než obojí nechala odplout po hladině oceánu.

Zpěvák Chris Brown přiznal: Miluji Rihannu i modelku Karrueche Tran. Co s tím asi provede?

„Nastal čas, abych vypustila spoustu staré energie... Vždycky jsem si chtěla zkrátit vlasy, ale nikdy jsem na to neměla koule. Cítím se tak svobodná a upřímně jsem si to zamilovala. To, že jsem mohla nechat své vlasy plout v oceánu s částí popela mého tatínka, bylo kouzelné,“ připsala ke snímku Tran, která se rovněž podělila o video, kde jí její kadeřník Cesar Deleon Ramirez stříhá její dlouhý cop. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků