Takhle se herečky oblékly na premiéru seriálu Volha.

Takhle se herečky oblékly na premiéru seriálu Volha. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Herminapress

Každý pes jiná ves: Takhle se známé herečky oblékly na velkolepou premiéru seriálu Volha

Volha je jedna značka automobilu, ale také jeho krycí jméno pro spolupráci s tajnou bezpečností. Antihrdina nové minisérie České televize v podání Kryštofa Hádka (41) si ale diváky svým způsobem získá. "Má i kladné vlastnosti, ale těžko se hledají," míní herec.

Pětidílný seriál Volha mapuje období v Československé televizi od počátku normalizace. V hlavních rolích vedle Hádka uvidíme například Aňu Geislerovou (47), Jiřího Dvořáka (56), Jiřího Lábuse, Kláru Melíškovou (51), Stanislava Majera (45), Tomáše Jeřábka nebo Lukáše Příkazkého. Všechny postavy jsou podle autorů fiktivní, tedy kromě Karla Gotta a Pavla Landovského, jehož ztvárnil Robert Mikluš. Autorem knižní předlohy je Karel Hynie.

Vítejte v módním pekle! Muzikálová premiéra plná faux pas. Nechyběly péřovky, děravé džíny ani top jako na aerobic

Slavnostní premiéra sice proběhla v kině Lucerna už toto pondělí, na obrazovkách se seriál, do kterého bylo použito dva a půl tisíce dobových kostýmů a jen hlavní představitel Kryštof Hádek vystřídal tři paruky, začne vysílat od 2. dubna. Jak se herci, kteří ve Volze účinkují, na premiéru oblékli, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků