Bruce Willis s oběma manželkami a všemi dcerami

Bruce Willis s oběma manželkami a všemi dcerami Profimedia.cz

Nemocný Bruce Willis oslavil 68 a sfoukl svíčky na dortu! Exmanželka Demi Moore sdílela úžasné video z rodinné party

Herečka Demi Moore (60) se na Instagramu podělila o krásné rodinné video pořízené během nedělní oslavy osmašedesátin jejího bývalého muže Bruce Willise (68). Jeho současná manželka Emma (44) s Demi a jejich dcerami Rumer (34), Scout (31) a Tallulah (29) vychází skvěle, a tak nebylo ani žádným překvapením, když všichni společně oslavili jeho narozeniny.

„Všechno nejlepší, BW! Jsem tak ráda, že jsme to dnes mohli oslavit. Miluji Tě a miluji naši rodinu. Děkuji všem za lásku a vřelá přání – všichni to cítíme,“ napsala Demi k radostným záběrům.

Moore tak zveřejnila video, na němž herci, jemuž byla nejdříve diagnostikována afázie a později frontotemporální demence, všichni zpívají 'happy birthday'. Herec z Pulp Fiction či Armagedonu si společné chvilky s rodinou očividně užíval a následně všechny odrovnal svým bleskovým sfouknutím svíček na jablečném koláči, který dostal od Emmy.

Bruce Willis vyrazil poprvé od odhalení smutné diagnózy mezi lidi

Bruce byl tak doslova obklopen nejdůležitějšími ženami jeho života, kromě obou manželek a tří dcer, které má s Moore, nechyběly ani jeho mladší dcery Mabel (10) a Evelyn (8), které má s Emmou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků