Eva Decastelo ukázala křivky v bikinách.

Eva Decastelo ukázala křivky v bikinách. Foto: Se svolením Evy Decastelo

Třeštík má konkurenci: Takhle to Evě Decastelo sekne v bikinách na nových fotkách, které necvakl její partner

Eva Decastelo (44) vyrazila na slunnou dovolenou do Španělska. Společnosti jí tam ale nedělá její partner Tomáš Třeštík, ale maminka, která se také namísto Tomáše chopila i role fotografky.

Moderátorku cvakla nejen během procházky, ale také v bikinách na pláži, kde vystavila své štíhlé křivky.

„Udělej mi hezkou fotku na Instagram, jo? Děkuji, mami, povedlo se,“ uvedla Eva k úsměvným snímkům, ze kterých je také zřejmé, jak studené moře v Malaze ještě je. „Studené jako blázen,“ podotkla.

Eva Decastelo poprvé ve společnosti s fotografem Třeštíkem. Na Českém lvu vypadala božsky

Netrvalo dlouho, co se u fotografií objevily lichotky ve smyslu, jak fantasticky Eva vypadá. „To vypadá, že tady někdo nestárne,“ napsal jeden z fanoušků, kterému moderátorka odpověděla. „To spíš vypadá na roky cviku, jak zatáhnout břicho a schovat obličej,“ uvedla.

Lichotky v podobě emotikonů Evě poslal i Tomáš Třeštík. „To je tak, když si nevezu na dovolenou vlastního fotografa,“ odpověděla mu Eva s úsměvem. „Nádherná jsi. Jestli fotila maminka, tak má Tomáš velkou konkurenci,“ podotkla další sledující, které se přirozené snímky líbí.

S Tomášem Třeštíkem je Eva Decastelo spojovaná od loňského léta, teprve nedávno jej potvrdila. „Nebudu ten vztah popírat, v tom je změna. Už je to veřejné,“ řekla Super.cz moderátorka a herečka. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků