Tom Holland s rodiči a partnerkou Zendayou při venčení psů

Tom Holland s rodiči a partnerkou Zendayou při venčení psů Profimedia.cz

Spider-Man má tátu: Otec Toma Hollanda je známý komik. A je ještě menší než jeho syn

Vztah dvou aktuálně nepopulárnějších hollywoodských hvězd Toma Hollanda (26) a Zendaye (26) je čím dál pevnější, a není tak divu, že už došlo na seznámení s rodinami. V Londýně, kde si partneři pořídili dům, byli viděni na procházce s Tomovými rodiči. Ti zde také žijí.

Tom Holland přitom není jedinou celebritou v rodině, ve Velké Británii je známý také jeho otec, komik a spisovatel Dominic Holland, a to především díky stand-upům a pořadu na BBC Four s názvem The Small World of Dominic Holland (Malý svět Dominica Hollanda). Získal za něj cenu Comic Heritage Award.

Máte menšího muže, dámy? Tohle je teď žhavý trend sociálních sítí!

Název pořadu přitom podle britského Daily Mailu odkazuje k výšce Dominica Hollanda, která činí 167 centimetrů. Je tak ještě o něco menší než jeho slavný syn Tom, který vyrostl do 173 centimetrů. Jak otec, tak i syn si ze svého vzrůstu umějí udělat legraci.

Že si Tom z výškového rozdílu mezi ním a jeho přítelkyní, která vyrostla do 179 centimetrů, opravdu nic nedělá, dokázal, například když lajkoval instagramový post, v němž bylo uvedeno, že „menší muži jsou sexuálně mnohem aktivnější než ti vysocí“.

Poté, co se Tom proslavil rolí Spider-Mana, napsal Dominic Holland knihu s názvem Zatmění: Spider-Man má přece jenom tátu. Tomova matka Nikki je fotografka. Vedle Toma mají Hollandovi další tři syny, čtyřiadvacetiletá dvojčata Harryho a Sama a osmnáctiletého Paddyho. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků