Riley Keough s babičkou Priscillou Presley v době, kdy se ještě bavily.

Riley Keough s babičkou Priscillou Presley v době, kdy se ještě bavily. Profimedia.cz

Začíná ošklivý boj o Elvisovy miliony: Slavný americký klan rozdělila závět náhle zesnulé Lisy Marie Presley

Navzdory nedávné náhlé smrti své dcery Lisy Marie Presley (✝54) se herečka Priscilla Presley (77) chystá odstartovat turné své talk show. Řeč v ní bude o jejím mimořádném životě. Slibuje mluvit o historkách ze soukromí a zveřejnit dosud neviděné záběry z jejího profesního i osobního života včetně manželství s králem rokenrolu Elvisem Presleym (✝42).

Otázkou je, zda se pustí i do aktuálního tématu - boje s vnučkou Riley Keough (33) o Elvisovy miliony. Původně totiž Lisa Marie ustanovila jako správkyni svého majetku matku a někdejší manažerku, nicméně poté rozhodnutí změnila. V případě její smrti tak padá správa financí na její dvě starší děti, dceru Riley a syna Bena, který bohužel před pár lety zemřel, spáchal sebevraždu. A po dosažení plnoletosti také na její nyní čtrnáctiletá dvojčata Harper a Finley.

Dcera zesnulé Lisy Marie Presley sdílela poslední snímek s maminkou: Tady se ještě obě usmívaly

Priscilla dle svých slov netušila o změně vůle své dcery a začala proti rozhodnutí podnikat právní kroky. Její vnučku Riley to prý šokovalo. Dokument je podle Priscilly neplatný a potenciálně podvodný, babička populární herečky pochybuje o jeho autenticitě.

Právní kroky začala činit jen čtyři dny po pohřbu Lisy Marie a požaduje, aby byl dodatek prohlášený za neplatný.

Joel Weinshanker, obchodní partner Lisy Marie ve společnosti Elvis Presley Enterprises, uvedl, že dcera slavného zpěváka měla jasno v tom, kdo by měl po její smrti dál pečovat o Elvisův odkaz. Dle jeho slov to měli být právě Riley a Ben. Slavnou rodinu tak nejspíš čeká ošklivá právní bitva. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků