Sasha Splits

Sasha Splits Profimedia.cz

Chtěla být tanečnicí, ale vysmívali se jí. Za fotky v gymnastických pozicích dnes inkasuje miliony dolarů

Už jako dítě snila o tom, že bude tančit před velkým publikem, a tak se Sasha Splits rozhodla jít studovat tanec. Rodiče si ale nemohli dovolit platit jí školné, dívka si proto musela přivydělávat v baru. To ale na pokrytí nákladů nestačilo, začala platit kreditními kartami a skončila s obrovským dluhem padesát tisíc dolarů.

V roce 2020 se Sasha dozvěděla o platformě OnlyFans a rozhodla se, že si zkusí vydělat peníze zde. Nejdříve anonymně, nyní pod svým pseudonymem. Aby se odlišila o ostatních dívek, využívá své ohebnosti a fotí se v konkrétních pozicích.

Početné publikum na sociálních sítích Sashe přinesly snímky, na nichž dělá provaz nebo rozštěp. Na pláži, na chodbě, v ložnici... „Zachránilo mě to,“ říká dívka, která už si takovými fotkami vydělala přes dva miliony dolarů.

Tenisem vydělala miliony, svlékala se pro Playboy. Americká tenistka teď natáčí žhavá videa

Zároveň tvrdí, že je ráda, že se vymanila z toxického prostředí taneční školy. Spolužáci ji prý shazovali v každé situaci, a dokonce i jeden z učitelů jí prý řekl, že nezvládne být tanečnicí. „Teď vydělávám mnohem víc než on,“ dodává Sasha. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků