Chata téměř za 130 milionů? V Montecitu žádný problém!

Chata téměř za 130 milionů? V Montecitu žádný problém! Profimedia.cz

Chtěli byste bydlet vedle Harryho s Meghan? Tahle chata s obří lodí nad stolem může být za 130 mega vaše

V těsném sousedství sídel prince Harryho (38) a jeho rodiny, moderátorky Oprah Winfrey (69) či její kolegyně Ellen DeGeneres (65) s Portiou De Rossi (50) v kalifornské Santa Barbaře se nachází tato malebná chata, která je k dispozici novým majitelům. Nemovitost ve čtvrti Montecito je v nabídce za 5,75 milionu dolarů, tedy bezmála za 130 milionů korun.

Na ploše 250 metrů čtverečních se nacházejí tři ložnice, tři koupelny, otevřená kuchyně, jídelní kout, obývací prostor s krbem a různá zákoutí s posezením. Celému interiéru přitom dominuje především otevřený prostor v rustikálním pojetí.

Bydlení za miliardu a půl! Ellen DeGeneres a Portia de Rossi koupí nového domu zlomily rekord

Francouzská okna s výhledem do zahrady, psací koutek, či kuchyně vybavená dvojitou troubou, velkou lednicí, spoustou úložných prostor i velkou pracovní plochou jsou dalším bonusem.

Punc jedinečnosti celému interiéru jistě dodává i obrovská dřevěná loď zavěšená nad stolem s lavicemi u vchodu do zahrady. Vybavení domu, jehož součástí je řada uměleckých děl ve stylu art deco, je rovněž součástí kupní ceny.

Také travnatý pozemek se vzrostlými stromy o rozloze 0,85 akru je velmi příjemným místem k trávení volného času a relaxování v zeleni. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků