Denisa Mečiarová

Denisa Mečiarová Foto: Martin Machaj

Lesbické scény téhle hanbaté kočky sledovalo před lety celé Slovensko. Teď se svlékla jen pro vás

26. dubna 2012 21:54

Nutno přiznat, že Denisa Mečiarová na sebe umí strhnout pozornost. Celé Slovensko ji poznalo před lety ve vile Big Brother. „Tehdy jsme tam spolu s jednou soutěžící předváděly dost intimní věci a na naši lesbickou show se tehdy dívalo snad celé Slovensko. Vím, že to patřilo mezi nejsledovanější díly,“ vzpomíná na svou reality show zkušenost Denisa.

V domě prošpikovaném kamerami se tehdy ještě pyšnila skromnými jedničkami. „V nějakém rozhovoru jsem řekla, že je mým snem fotit pro Playboy. Tak se mi po konci soutěže skutečně ozvali a já nafotila svou první sadu fotek pro tenhle magazín. A za to, co jsem dostala, jsem si hned nechala udělat nová prsa. A rozhodně jsem udělala dobře,“ říká Denisa, která se před objektivem nikdy nestyděla.

I díky tomu se záhy vypracovala z číšnice v respektovanou a uznávanou tanečnici, které striptýz není cizí. Teď je jedním z drahokamů nejznámějšího pražského strip baru Hot Peppers. „Líbí se mi, když má podnik úroveň a tancování tam má nějaký styl, proto tancuju právě v Papričkách a jsem tam moc spokojená,“ říká Denisa.

Ta už pro Playboy nafotila několik dalších sérií a nutno přiznat, že před nahatým objektivem zraje jako víno. Ostatně to můžete v naší fotogalerii posoudit sami. 

Super.cz