Tomáš Magnusek zase přibral, rozvedl se a má novou lásku. Super.cz

Po zhubnutí 80 kil opět přibírá: Režisér Bastardů Magnusek promluvil o boji s váhou, rozvodu, inkluzi i nové lásce

Věří, že nejde o nastavovanou kaši a téma bude diváky nadále zajímat. Režisér Tomáš Magnusek natočil už čtvrtý film ze série Bastardi, věnované tématu vzdělávání problémové mládeže. Sám má na proklamovanou inkluzi názor podpořený lety zkušeností ve školství.

"Myslím si, že dítě, které má fyzický problém, je vozíčkář anebo nevidomý, do normální třídy patří, aby se děti naučily s hendikepovanými sžívat. Ale když má někdo abnormální výchovný problém anebo nízký intelekt, do klasické třídy nepatří. Z nějakého důvodu tady speciální školství dlouhá léta bylo a všichni žáci na inkluzi nejsou," domnívá se Magnusek, který naposledy učil rok na soukromém gymnáziu, kde měl zase jiné zkušenosti, o nichž nám vyprávěl.

Zhubnout tři čtvrtě metráku nejtěžší český režisér prostě musel: Už jsem si na něj ani neviděl

Od školství jsme se dostali i k němu samotnému. Před časem režisér výrazně zhubnul, podstoupil kvůli tomu i operaci. Teď už ale, jak můžete vidět na videu i snímcích, zase přibírá. "Budu s tím bojovat celý život, přitom mám teď dva měsíce na to, abych opět shodil patnáct kilo, protože jsem dostal roli v pohádce. Já jídlo miluju, hlavně ty nejhorší věci jako sladkosti a jíst večer," svěřil.

Po zhubnutí 75 kilo perlí v nové komedii jako neúspěšný youtuber: Všem puberťákům je k smíchu, říká o roli Magnusek

Magnusek se nedávno rozvedl s manželkou, prý ale vycházejí i po rozvodu dobře. Na premiéru ho ostatně doprovodily obě jeho děti, sedmnáctiletý Vojta, který je celý táta, a třináctiletá Tereza. Ale už má prý i novou lásku. "Měl jsem skvělou manželku, tohle je ještě na dlouho. Někdo nový v mém životě je, je tady schovaná, ale přišel jsem s dětmi. A exmanželka mi psala, že nám fandí, tak mám radost," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků