Jeff Thomas je po smrti. Zřejmě skočil z okna bytového komplexu v Miami.

Jeff Thomas je po smrti. Zřejmě skočil z okna bytového komplexu v Miami. Profimedia.cz

Populární model a influencer Jeff Thomas (✝35) vypadl z okna. Zřejmě spáchal sebevraždu

V pouhých pětatřiceti letech se zřejmě rozhodl ukončil svůj život model Jeff Thomas. Jeho tělo bylo nalezeno pod okny bytového komplexu v Miami minulou středu. Policisté případ stále vyšetřují, ale prozatím se přiklánějí k tomu, že šlo o sebevraždu.

Podle zdrojů TMZ už byla dokončena i pitva, ale orgány činné v trestním řízení ještě oficiálně nerozhodly o příčině smrti.

Thomas byl úspěšným modelem, jehož zastupovala agentura AMCK Models, fotil reklamy a díky své vyrýsované muskulatuře byl vyhledávaným modelem spodního prádla. Založil také poradenskou agenturu, jež se věnovala současnému umění. Znal se také s řadou celebrit jako Megan Fox či Nicole Scherzinger.

Ve 27 letech zemřel model Jeremy Ruehlemann. Byl múzou návrháře Christiana Siriana

Ještě před několika dny se přitom na Instagramu, kde jej sleduje přes 120 tisíc lidí, objevilo několik fotografií, včetně snímku s jeho babičkou, kterou překvapil návštěvou po její dvoutýdenní plavbě z Kalifornie na Floridu.

Jediným náznakem, že by mohl mít model nějaké potíže, by mohl být černobílý snímek, na němž má vytetované slovo "resilience" na ruce. V psychologii jde o odolnost a schopnost vzdorovat nepřízni, zvládat nepříznivé situace a překonávat krize. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků