Lucila Solá a Al Pacino míří k jejímu domu v Beverly Hills.

Lucila Solá a Al Pacino míří k jejímu domu v Beverly Hills. Profimedia.cz

Zadaný Al Pacino (82) se nezdá. Doma má osmadvacítku, ale byl spatřen u své bývalé lásky, která je maminkou DiCapriovy ex

Strávili spolu krásných devět let, což už je dost dlouhá doba na to, aby měli spoustu společných zážitků, na které je milé zavzpomínat u dobrého oběda. Fotografové v úterý okolo poledního spatřili bývalý herecký pár Ala Pacina (82) a Lucilu Solá (46), jak společně zavítali do jejího domu v Beverly Hills.

Myši měly pré? Takhle se bez přítomnosti Al Pacina baví jeho vnadná o čtyřicet let mladší přítelkyně

Otázkou zůstává, zda bude stejného názoru i hercova přítelkyně Noor Alfallah, s níž oscarový velikán tvoří pár necelý rok. Teprve osmadvacetiletá brunetka přitom dřív randila i s Mickem Jaggerem, a tak je zřejmé, že jí výrazně starší muži imponují. O jejich případném rozchodu se doposud nic neví.

Ale, ale... Milovník výrazně mladších žen Pacino (81) nezahálí: Této brunetce je 28 let, okouzlila i Jaggera!

S argentinskou herečkou Pacino tvořil pár od roku 2009 a rozešli se před pěti lety. Solá je zároveň maminkou herečky Camily Morrone, s níž byl ve vztahu Leonardo DiCaprio do loňského léta, než se s ní po pěti letech rozešel těsně po jejích pětadvacátých narozeninách. Herec z filmů Kmotr, Vůně ženy či Ďáblův advokát po Lucile randil ještě s o něco mladší izraelskou herečkou a zpěvačkou Meital Dohan, kterou od Pacina dělily rovněž téměř čtyři dekády. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků