Ashley Graham

Ashley Graham Profimedia.cz

Tohle není Instagram vs. realita, tohle je jen realita: Nahá Ashley Graham baví fanoušky

Zatímco mnoho influencerů sdílí na sociálních sítích snímky, které mnohdy nemají se skutečností nic společného, modelka Ashley Graham (35) ukazuje realitu. Svého života i těla. A fanoušci to milují.

V nedávném postu zveřejnila hned několik snímků, na tom prvním se ukázala zcela nahá, intimní partie skryla za kabelku. Následovaly záběry z příprav a průběhu Oscarů. Ashley na nich ukazuje oteklé kotníky v sandálkách na jehlovém podpatku, svačinu v zákulisí ceremoniálu nebo detail zastřihování kůžičky na prstech. A lidé velmi oceňují, že sdílí i méně lichotivé záběry.

„Tohle už není Instagram vs. realita. Tohle je jen realita,“ zní jeden z komentářů k setu fotek. „Autentičnost a skutečnost mají jedinou tvář! Miluji tvou osobitost,“ lichotí další z fanoušků.

Instagram vs. realita: Fanoušci Miss Francie jsou v šoku, účastnice podle nich vypadají jinak než na sociální síti

Jedna z žen se Graham zeptala, zda někdy s manželem řeší, jaké snímky na sociální síti zveřejní. A strhla se mela. I když tazatelka uvedla, že to nemyslí ve zlém, ani nesoudí, zda by se ptát měla, či nikoli, dostalo se jí několik nevybíravých odpovědí. „Závidíš?“ ptala se jedna z žen, které na dotaz zareagovaly.

Manžel Ashley Graham Justin Ervin je její dvorní fotograf a stál za objektivem několika jejích „nahých“ fotek, které modelka následně zveřejnila. Mají spolu tři syny, tříletého Isaaca a roční dvojčata Romana a Malachiho. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků