Anna K. na svém probíhajícím turné.

Anna K. na svém probíhajícím turné. Foto: archiv Garage club

Dokonalost sama: Podívejte se, jak báječně vypadá Anna K. po boji s rakovinou

Zpěvačka Anna K. (56) přes nepřízeň osudu, který jí do cesty postavil zákeřnou rakovinu prsu, umí života užívat plnými doušky. Po náročné léčbě, která se zatím jeví stále jako úspěšná, se naplno zpátky zapojila do pracovního procesu a už má za sebou i první dvě vystoupení v rámci koncertního turné k desce Relativní čas. Její fanoušci žasli, že jejich Anička i přesto, čím vším si musela projít, vypadá dokonale.

Hlavně koncert v Ostravě ji nabil energií. „Měli jsme vyprodáno,“ hlásí rozradostněná zpěvačka, která se kromě práce věnuje i radostem. Během volných dnů mezi koncerty se Anna K. totiž stala v liberecké zoo kmotrou malé žirafky jménem Aruša.

„Zvířata maximálně miluju, takže jsem si návštěvu zoo užila. Nechala jsem se svézt i na slonovi,“ pochlubila se zpěvačka, kterou její fanoušci budou moci ve čtvrtek vidět v Brně, čtvrtého května v Karlových Varech, o šest dní později v Českých Budějovicích, dále následuje Praha, Litoměřice, Zlín a Fulnek.

Zpěvačka zároveň pokračuje v kampani na podporu prevence rakoviny prsu. V rámci ní bude zdarma nabízet ženám dévédéčko s revolučním návodem na samovyšetření prsu. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků