Lucy Liu v roce 2000 a dnes

Lucy Liu v roce 2000 a dnes Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Charlieho andílek po 23 letech: Lucy Liu (54) vypadá na třicet, a přitom to jde naprosto přirozeně!

Americká herečka s čínskými kořeny Lucy Liu (54) popírá snad všechny zákonitosti stárnutí, což v úterý opět předvedla svou účastí na premiéře nového filmu Shazam! Hněv bohů v Los Angeles.

Čtyřiapadesátiletá hvězda Charlieho andílků, Tarantinova Kill Billa či seriálu Ally McBealová dorazila v netradičně střižených zlatých šatech s asymetrickou délkou sukně a spadlými rameny. Dokonale sladěné lodičky a kabelka byly už jen třešničkou na dortu.

Po 21 letech konečně řekla, co se stalo: Lucy Liu promluvila o konfliktu s kolegou z Charlieho andílků

Lucy fotografům na červeném koberci zapózovala jak sama, tak s početným zástupem kolegyň, s nimiž ve snímku účinkuje v čele s Helen Mirren. Okouzlující byly ovšem rovněž Faithe Herman v lila topu a sukni, Grace Fulton ve žlutých šatech, Meagan Good v úspornějším kompletu podprsenky a sukně s rozparkem, Rachel Zegler v úchvatných třpytivých šatech s výstřihem a Marta Milans, jež vsadila na červenou a bujný dekolt v hlubokém výstřihu.

Herečka (50) z Charlieho andílků odhalila svou hvězdu a po dlouhé době ukázala syna, kterého jí porodila náhradní matka

Lucy, jež posledních dvacet let vypadá stále stejně skvěle, je přitom podle dostupných informací již několik let single. Po pár nevydařených vztazích, mimo jiné s Georgem Clooneym či Vladimirem Kličkem, se v jejím případě o žádném novém partnerovi neví. Každopádně s kolegy z filmu Djimonem Hounsou či Zacharym Levim, s nimiž se rovněž nechala zvěčnit, by jí to rozhodně slušelo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků