Tom Cruise a Nicole Kidman v roce 1998

Tom Cruise a Nicole Kidman v roce 1998 Profimedia.cz

Tom Cruise nedorazil na Oscary, nechtěl se prý setkat s ex Nicole Kidman! Jeho film měl přitom 6 nominací

Tom Cruise (60) se navzdory očekávání neúčastnil nedělního předávání Oscarů. Učinil tak i přesto, že jeho loňský dlouho očekávaný návrat s názvem Top Gun: Maverick byl nominován celkem v šesti kategoriích včetně nejlepšího filmu roku. Podle zdroje britského Daily Mailu se chtěl herec vyhnout nepříjemnému setkání se svou bývalou manželkou Nicole Kidman (55).

Zdá se, že exmanželé se vzájemně a cíleně vyhýbají tomu, aby se někde potkali... Zatímco Tom se v únoru ukázal na jedné významné předoscarové akci, jeho ex chyběla. Steven Spielberg na ní prý Cruisovi mimo jiné řekl, že Maverickem ‚zachránil Hollywoodu zadek‘, když opět dokázal přimět lidi chodit do kina. Nyní tomu bylo přesně naopak. Na Oscarech zazářila Nicole vedle svého současného muže Keitha Urbana a Tom raději nejočekávanější filmový večer v roce vynechal.

Kouzelník s výškou Tom Cruise: Na premiéře byl skoro stejně vysoký jako vévodkyně Kate na jehlách

Dvojice se přitom rozvedla již před více než dvaceti lety, ačkoli ne zrovna v přátelském duchu. Zde zřejmě neplatí, že čas vše zahojí a na to špatné se zapomene. Jeden z kdysi nejkrásnějších hollywoodských párů se rozešel v roce 2001 údajně proto, že Nicole odmítala vstoupit do scientologické církve.

Ze stejných příčin přitom ztroskotalo i hercovo druhé manželství s Katie Holmes. V obou případech navíc ve svazku figurovaly i děti – s Nicole si Tom adoptoval syna Connora (28) a dceru Isabellu (30) a s Katie má dnes již šestnáctiletou Suri.

Přestože zdroje z Cruisovy strany tvrdí, že jeho neúčast nebyla osobní a šlo pouze o ‚neshody v plánování‘, exmanželé nebyli na stejné akci spatřeni údajně už celé roky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků