Petr Kolář promluvil o rozvodu. Super.cz

Exkluzivní video: Petr Kolář promluvil o rozvodu a nevěře manželky

Ještě nedávno to vypadalo, že Petr Kolář (53) zažehná loňskou manželskou krizi, která vznikla poté, co se na veřejnost dostal jeho úlet s biletářkou divadla Broadway. Jeho žena Zuzana ale přesto dala žádost o rozvod a hned se vyrojily spekulace, že se jí Kolář pomstil tak, že ji i s dětmi vyrazil z domu. „Naopak, pořád bydlíme spolu,“ prozradil Super.cz zpěvák, který se vyjádřil i ke spekulacím, že ve finále byla Zuzana nevěrná jemu.

„My jsme se s manželkou dohodli na rozvodu v přátelském duchu. Bydlení řešíme společně, ale zatím bydlíme spolu i s dětmi,“ odmítá Kolář tvrzení, že by se ke svým vlastním dětem a jejich matce zachoval nelidsky. A i když i mezi ním a jeho ženou došlo k ostřejším slovům, domluva o rozvodu prý proběhla relativně v klidu. „Půjde svou cestou. Rozhodla se odejít, já jí v tom bránit nebudu,“ krčí rameny česká rocková hvězda. Nepřímo tak naznačuje, že dobře ví o manželčině nevěře.

Kolářová má mít nového šamstra už více než půl roku. „Vím to jen z médií, nemůžu k tomu nic říkat. Ale příčina byla na mé straně. Je to dané mou prací a komplikovanou povahou. Na druhou stranu se se mnou dá vyjít. Jen to málokdo vydrží,“ krčí rameny Kolář. Podle našich informací má s manželkou dohodu, že si dál bude sypat popel na hlavu a dělat, že za rozpad manželství může jeho a nikoli Zuzanina nevěra.

Při rozvodu si nicméně manželé slíbili neházet klacky pod nohy. „Jsme domluveni. Doufám proto, že žádná hádka neproběhne. Všechny papíry jsou na soudě a čeká se jen, než se soudce prokouše těmi stohy případů,“ dodává interpret sebemrskačského hitu Navzdory hříchům svým a nově i písně Čas nás naučí. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků