Erbová obléká Řepku od hlavy až k patě

21. prosince 2010 10:13

Modelka Vlaďka Erbová (36) přiznala, že její přítel Tomáš Řepka (44) nesnáší nakupování a tak mu celý šatník pořídila sama. Kapitána pražské Sparty má tak v oku, že si mu bez zkoušení troufne pořídit i oblek. Vlaďka Erbová Novinkám přiznala, že její partner nakupování v oblibě nemá a o šatník se mu stará ona. Skříň, kterou má prý narvanou oblečením, mu celou vybavila sama.

"Mám ho v oku. Kupuji mu všechno, od ponožek až po čepice. Velikost zvládám na jedničku, troufnu si mu koupit i oblek," řekla modelka na opening párty obchodu světové značky Armani Jeans. Modelka prozradila, že vánoční dárky už má nakoupené a největší překvapení čeká jejího přítele Tomáše a samozřejmě dceru Viktorku, která už své psání napsala Ježíškovi a dopis dala za okno. Jaký vánoční dárek pořídila partnerovi ale neprozradila. "Neošidím Tomáše o překvapení pod stromečkem," říká.

Svátky budou poprvé trávit společně. Loni byl na Štědrý den fotbalista ještě se svojí manželkou Renatou a svými dvěmi dětmi. Sama si prý na materiální dárky nepotrpí. "Pro mě je největší dárek, že jsme spolu a hlavní je, aby byli moji blízcí zdraví. A opravdu to není jen fráze," dodala Erbová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz