Mollie King, údajná nová přítelkyně prince Harryho.

Mollie King, údajná nová přítelkyně prince Harryho. Profimedia.cz

Tuhle svůdnou zpěvačku prý sbalil princ Harry. Kráska to ale popírá

Princ Harry (36) opět přidělává práci britskému bulváru. O tom, že mladší ze synů prince Charlese (63) prožívá románek se svůdnou zpěvačkou Mollie King (24), si už v Londýně štěbetají i vrabci na střeše, vždyť prominentní pár byl v poslední době několikrát viděn po nočních klubech.

Mladá umělkyně se ale ve středu pokusila spekulacím učinit přítrž. „Nechodím s ním a nejsme ve vztahu,“ napsala hvězda svým fanouškům na Twitteru. „Jsme pouze přátelé,“ doplnila.

Nutno dodat, že britská média vědí svoje a zpěvaččina slova je příliš nepřesvědčila. „Je nám to líto, ale nevěříme jí!“ napsal na svých stránkách týdeník New!.

Magazín Mr Paparazzi přitom už v pondělí přinesl zprávu, že Mollie s Harrym se domluvili, že svůj vztah udrží v tajnosti. „Harry viděl, jak těžké to bylo pro jeho bratra Williama (39) a Kate (39), když se začali scházet,“ prozradil zdroj. S Mollie se tedy rozhodli pro maximální opatrnost. „Chtějí se nadále vídat, budou to ale dělat jen v soukromých domech té hrstky přátel, kterým opravdu věří,“ dodal.

Mollie je známá hlavně z dívčí popové skupiny The Saturdays, v roce 2005 se zúčastnila britského X Factoru. O dva roky později se v téže soutěži objevila se skupinou Fallen Angelz. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků