Podívejte se, kdo si nenechal ujít galavečer Clash of The Stars...

Podívejte se, kdo si nenechal ujít galavečer Clash of The Stars... Michaela Feuereislová

Tři slavné těhulky, Agáta se Soukupem i Kordula s partnerem: Galavečer Clashe praskal celebritami ve švech!

Fanoušci organizace Clash of The Stars si opět přišli na své. Čtvrtý turnaj stále rostoucí tuzemní organizace si nenechala ujít ani řada známých osobností, od influencerů přes zápasníky až po umělce.

Na tvářích hostů bylo znát nejen upřímné pobavení, ale také údiv, kdy byla show tak bizarní, že si občas složili hlavu mezi ruce.

Vítěz Love Islandu o drsném návratu do reality: Show byla mistrovsky sestříhaná, byl jsem za psychopata, říká Kryštof

Galavečer si už podruhé nenechala ujít Agáta Hanychová (37), která přišla v doprovodu svého partnera Jaromíra Soukupa (54), ale také syna Kryšpína. Společnost jim dělala i Agáty mladší sestra Kordula Stropnická (17), která dorazila se svým partnerem Damienem.

Agáta ovšem nebyla jedinou známou těhulkou. Sobotní turnaj navštívila i Dominika Myslivcová (28) s partnerem Zdeňkem nebo influencerka Angie Mangombe, jejíž partner je aktuálně v Dominikánské republice, kde soutěží v Survivoru.

Karlos Vémola reaguje na drsná obvinění ohledně dluhů: Je to kupa lží, pustil se do bývalého kamaráda

V blízkosti klece fandilo nespočet dalších osobností, včetně MMA bijce Karlose Vémoly (37), který dorazil s přáteli, zpěvák Raego nebo také modelka Natálie Kočendová v doprovodu svého partnera. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků