Aňa Geislerová má novou lásku.

Aňa Geislerová má novou lásku. Michaela Feuereislová

Kdo je nový milenec překrásné Geislerové? Miliardář se zvláštními kontakty

Herečka Aňa Geislerová (45) si umí vybrat. Po vzoru své kamarádky Taťány Vilhelmové vyměnila manžela a výrazně si tím pomohla. Chudého divadelního režiséra Zdeňka Janáčka, se kterým má syna Bruna a dceru Stellu, nahradila miliardářem Martinem Shenarem.

Co je tento fešák zač? Kdysi u nás založil vydavatelství, které publikuje nejprodávanější módní magazíny v Česku. Po prodeji přesedlal na solární byznys. A tam vydělal neuvěřitelné peníze. Například za pět miliard prodal společnosti ČEZ dvě největší solární elektrány v Česku.

Má to ale háček. Od konkurence by elektrárny byly skoro o 1,16 miliardy levnější. Že by jedno z dalších neprůhledných výběrových řízení? V Shenarově firmě se angažuje advokát Dalibor Šachta, který léta spolupracuje s lobbistou Ivo Rittigem, napojeným na ODS.

V každém případě, Aňa našla pořádný ropovod. Shenarovo konto rozhodně jen tak nevyteče. Jen bude muset být obezřetná, aby se nenašla v okolí prima kolegyně, které se Shenar také zalíbí a začne boj. Miliardářů a navíc velkých krasavců tady totiž nepobíhá mnoho! 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků