Sydney Sweeney se pro bikiny a spodní prádlo snad narodila...

Sydney Sweeney se pro bikiny a spodní prádlo snad narodila... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Přírodou obdařená hvězda Euforie nafotila bikinovou kampaň s kamarádkou. Tohle je vážně nebezpečně žhavá dvojka

Jedna z neobsazovanějších hereček poslední doby Sydney Sweeney (25) zažívá díky seriálům Euforie, Bílý lotos či Everything Sucks! doslova kariérní boom. Jejích předností si ovšem stále častěji všímají i v módním odvětví, kde se stává vděčným objektem k focení především spodního prádla a plavek.

Pětadvacetiletá rodačka ze státu Washington se stala tváří nové kampaně plavek a spodního prádla influencerky Francescy Aiello, která nejdřív proslula pouze tím, že se sama na Instagramu producírovala v bikinách. Později se ovšem stala i jejich designérkou a nyní má úspěšnou vlastní značku.

Dřív své tělo nesnášela, teď vnady vystavuje. Hvězda Euforie předvedla své dokonalé křivky v plavkách i spodním prádle

Po uveřejnění prvních fotek, na nichž pózovala samotná Sydney v bílém spodním prádle, špičatých kozačkách s koženinou a závojem, spatřila světlo světa i série nafocená přímo se sedmadvacetiletou Francescou. Jak se fotky vydařily, můžete vidět v galerii.

Aiello založila svou společnost už v sedmnácti letech a ve dvaceti se stala nejmladší designérkou, která představila svou kolekci v rámci události Miami Swim Week. Její produkty jsou oblíbené i u celebrit, nosí je třeba modelka Candice Swanepoel. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků