Rita Ora od sňatku s Taikou Waititim výtazně zhubla a její šatník i image se staly terčem kritiky.

Rita Ora od sňatku s Taikou Waititim výtazně zhubla a její šatník i image se staly terčem kritiky. Profimedia.cz

Rita Ora jako klaun bez zubu. Takhle jsem se dlouho nenasmál, shodují se lidé při pohledu na nepovedený look zpěvačky

Fanoušci začínají mít vážné obavy o zdraví zpěvačky Rity Ory (32). V posledních měsících se stala fitness nadšenkyní a jak se její postava formovala a byla stále pevnější, ruku v ruce s tím pokračovala v odhalování. Poté, co se tento týden nafotila před svým domem a zdála se být až nezdravě hubená, ve čtvrtek svým zjevem na galavečeři pořádané před blížím se udílením Oscarů děsila snad ještě víc.

Rita na své poměry z poslední doby zvolila velmi umírněný model, ač o vkusnosti by se určitě dalo polemizovat. Zpěvačka ale zřejmě pojala podezření, že by nemusela být dostatečně výrazná, a tak to dohnala make-upem. Pravidlem výrazných očí a k nim ‚nahých‘ rtů či naopak se rozhodně nezatěžovala. Korunu tomu všemu nasadila však v momentě, kdy se usmála. Zlatá zdobná korunka na zubu totiž z dálky vypadala, jako když jí zub chybí a v jinak vyběleném chrupu nositelce zrovna nelichotila.

Je snad nemocná? Někdo by měl zasáhnout! Slavná Rita Ora se vyfotila vyhublá jen v podprsence a fanoušci šílí

Do Ory se obuli i lidé na internetu, kteří komentovali i fakt, že Rita pozóvala vedle dokonale elegantní a decentní Kate Beckinsale. Z porovnávání nevyšla o sedmnáct let mladší zpěvačka podle očekávání vůbec dobře.

Nechme se překvapit, zda se Rita objeví i na samotných Oscarech, jejichž udílení proběhne v noci na pondělí. Vzhledem k tomu, že jejím manželem je známý novozélandský režisér a herec Taika Waititi, je to dost pravděpodobné. Loni si dokonce odnesl Oscara za nejlepší adaptovaný scénář k filmu Králíček Jojo, který se natáčel u nás, konkrétně v centru Žatce, Úštěku a Lenešic na Lounsku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků