Marian Vojtko se pochlubil svým dalším umem.

Marian Vojtko se pochlubil svým dalším umem. Michaela Feuereislová

Po fotce v plavkách Fantom opery opět překvapil. Marian Vojtko ukázal, jak šikovné jsou jeho ruce

Na začátku března představitel Fantoma opery Marian Vojtko (50) utekl se svou přítelkyní Helenou za teplem do prosluněné Dubaje. V exotice neváhali a ukázali se fanouškům v plavkách. Po návratu zpěvák ale překvapil i tím, že kromě zpěvu oplývá i další dovedností. Představil se totiž jako malíř.

Fantom dělá hezká těla. Marian Vojtko svlékl do plavek nejen sebe, ale i půvabnou přítelkyni

„To je chaloupka v obci Pohorelá na Slovensku. Tady bydlela jedna stará babička, které jsme jako kluci chodili do sadu krást jablka. Ona na nás vždycky hrozila, ale jinak byla zlatá. Je to taková moje vzpomínka na dětství,“ popsal zpěvák své dílo.

Malovat ho učí jeho kamarádka Markéta Grimaux. „Markéta mě začala učit a začátky byly hodně těžké. To jsem lámal i štětce. První obraz byl gepard a dodnes není domalovaný, protože jsem neměl nervy na ty černé tečky. Pak jsme pokračovali přes krajinky a skončili jsme u kytek. A tady jsem se našel.“

Odpor, strach a plačící děti: Z masky Mariana Vojtka z Fantoma opery se vám udělá zle

Marian má k malování navíc další důvod. Jeho obraz se bude dražit v Obecním domě v Praze během charitativního večera už 11. března. „Spojil jsem se s Nadačním fondem Spolu na draka a dal jsem do dražby svůj vlastnoručně namalovaný obraz. Doufám, že se za něj vybere hodně korun, které půjdou na podporu léčby dětí se spinální svalovou atrofií,“ dodal Marian Vojtko. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků