Demi Moore se nemůže dočkat role babičky.

Demi Moore se nemůže dočkat role babičky. Profimedia.cz

Demi Moore jde proti proudu času. Čerstvá šedesátnice vypadala vedle těhotné dcery (34) spíš jako její sestra

Herečka Demi Moore (60) patřila mezi hvězdné hosty přehlídky Versace, která se uskutečnila ve čtvrtek v Hollywoodu. Společně s ní na akci dorazila i její dcera Rumer Willis, která už se co nevidět stane maminkou. Svého prvního potomka očekává s hudebníkem Derekem Richardem Thomasem.

Dámy měly čestná místa v první řadě, a pohled na novou kolekci z dílny Donatelly Versace na nastávající podzim a zimu a modelky jako Kendall Jenner, Naomi Campbell, Gigi Hadid či Emily Ratajkowski tak měly z první ruky.

Nejkrásnější vánoční dárek pro afázií sužovaného Bruce Willise: Stane se poprvé dědečkem!

Nestárnoucí herečka, která vedle Rumer vypadala spíš jako její starší sestra, je prý z dceřina požehnaného stavu nadšená a na novou roli babičky se nesmírně těší.

„Nemůže se dočkat, až bude babičkou, a pomáhá Rumer se všemi možným přípravami. Vymýšlejí dětský pokojíček, jména pro miminka, kupuje jí knihy s různými radami, doporučuje jí vitaminy a samozřejmě jí vypráví o svých vlastních zkušenostech z těhotenství,“ prozradil zdroj z okolí herečky.

Legendární Duch bude znovu natočen. Roli Patricka Swayzeho si střihne tenhle namakaný hollywoodský krasavec

Demi je sama trojnásobnou maminkou. Kromě Rumer má ještě další dcery Scout a Tallulah s Brucem Willisem, jenž byl jejím druhým manželem. Ještě před ním byla pět let provdaná za hudebníka Freddyho Moorea. Jejím třetím manželem byl herec Ashton Kutcher, a to v letech 2005 - 2013, jenž po rozvodu s Demi založil rodinu s Milou Kunis. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků