Cher a Alexander Edwards poprvé ve společnosti jako pár.

Cher a Alexander Edwards poprvé ve společnosti jako pár. Profimedia.cz

Cher (76) v tom pěkně lítá. Polibky a zamilované pohledy s přítelem (37) na červeném koberci mluvily za vše

Zpěvačka Cher (76) už pár měsíců tvoří pár s hudebním producentem Alexanderem Edwardsem, jenž je o čtyři dekády mladší než ona. Nyní se spolu ale poprvé objevili na společenské akci.

Společným debutem na 'červeném koberci', který bývá u slavných párů vzkazem pro veřejnost, že to spolu dvojice myslí skutečně vážně, se pro ně stala módní přehlídka značky Versace konaná ve čtvrtek v Hollywoodu. Společně s nimi ji sledovala celá řada dalších celebrit včetně zpěvaček Miley Cyrus či Duy Lipy nebo herečky Anne Hathaway. Ujít si ji nenechala ani Paris Hilton.

Cher sdílela rozkošný snímek s o 40 let mladším partnerem: Obří diamantový prsten na prstě nelze přehlédnout

Zatímco Alexander zvolil černý outfit, Cher vsadila na modrou a v dokonale sladěném kompletu vypadala neuvěřitelně mladistvě. Ačkoli věkově by se mohli zdát jako nesourodý pár, společně působili šťastně a uvolněně. Cher navíc jako by si plula na zamilovaném obláčku...

„Láska nezná matematiku. Nesnažím se nás obhajovat. Hateři budou hejtovat, i když jsme šťastní a nikoho neobtěžujeme,“ vyjádřila se k jejich vztahu a věkovému rozdílu zpěvačka loni v listopadu.

Cher si prý našla o 40 let mladšího kolouška: Svou ex Amber Rose měl podvádět s dvanácti ženami

Ostražitost je ovšem namístě, jelikož producent v minulosti proslul vztahem s modelkou Amber Rose, s níž má malého syna. Rozešli se poté, co loni v létě vypluly na povrch jeho záletnické sklony. Amber měl totiž podvádět minimálně s dvanácti ženami, což nakonec i sám přiznal. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků