Kim Basinger

Kim Basinger Profimedia.cz

Kim Basinger (69) vyrazila na těhotenskou párty dcery Ireland. Takhle dnes vypadá Bond girl z roku 1983

Modelka Ireland Baldwin (27) před pár dny uspořádala v hollywoodském strip baru Jumbo’s Clown Room svou baby shower (party pořádanou před narozením miminka), na níž nemohla chybět ani její slavná maminka Kim Basinger. Oscarová herečka v prosinci oslavila už 69. narozeniny.

Zatímco Ireland se odvázala a oblékla černé minišaty na tenká ramínka, Kim zvolila naopak velice decentní outfit v podobě šedého kalhotového kostýmu a černé košile zapnuté až ke krku. Nastávající maminku doprovodil partner André Allen Anjos známější pod pseudonymem RAC, s nímž se už těší na příchod miminka.

Se slavnými rodiči přes rok nemluvila: Dcera Baldwina a Basinger přiznala problémy s prášky a alkoholem

Kim se dostavila se svým dlouholetým přítelem, vlasovým stylistou Mitchem Stonem. Modelčin otec Alec Baldwin ani jeho současná žena Hilaria na akci spatřeni nebyli.

Basinger se proslavila v roce 1983, kdy se stala Seanu Connerymu partnerkou v bondovce Nikdy neříkej nikdy. O tři roky později excelovala po boku Mickeyho Rourka v romantickém dramatu 9 a ½ týdne. Role Lynn Bracken v krimi L. A. – Přísně tajné jí v roce 1997 vynesla Zlatý glóbus i Oscara. V roce 2002 ztvárnila matku rappera Eminema ve filmu 8 Mile. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků