Rebecca Diatilová

Rebecca Diatilová Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a archiv R. Diatilové

Takhle ji na obrazovce neuvidíte: Půvabná moderátorka Snídaně se předvedla v plavkách

Exotickou krásku Rebeccu Diatilovou můžou diváci pravidelně vídat ve víkendové formě Snídaně s Novou. Půvabná moderátorka si na 14 dní vzala volno, zabalila kufry a odletěla s kamarádkou na dovolenou, odkud poslala pozdrav. A nutno říct, že takhle ji na obrazovce rozhodně neuvidíte.

„Puerto Rico. 14 dnů, stovky najetých kilometrů, krásná místa a noví přátelé,“ svěřila se moderátorka a reportérka, která si užila dovolenou v Portoriku. Vedle krásných pláží si vyzkoušela také ubytování přímo v přírodě. Domek, ve kterém bydlela, byl uprostřed džungle a vedle banánů, manga a kokosů si užila i místní zvěř. „Potkáte tu i zvířata, kromě hmyzu je tu spoustu leguánů a ve sprše jsem dnes potkala i hada,“ svěřila se moderátorka.

Na tuhle krásku se můžete těšit ve Víkendové Snídani: Moderátorskou dvojici bude tvořit s vítězem MasterChefa

Na dovolené nejen cestovala, čas ale zbyl také na slunění na pláži, při kterém se Rebecca pustila do focení. Ve fialových bikinách tak předvedla své sexy tělo. Dovolenou u moře si půvabná moderátorka na plno užila a teď už ji opět čeká ranní vstávání. „Vstávání v půl 6 ráno je v pohodě. Mám osvědčené, že vstanu o půl hodiny dřív a pomalé ráno, abych nemusela spěchat a mohla si ho užít,“ svěřila se Super.cz Rebecca. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků