Nela Slováková má luxusní postavu, kterou ráda ukazuje.

Nela Slováková má luxusní postavu, kterou ráda ukazuje. Herminapress

Menší se už nevyrábí? Nela Slováková to schytala za příliš vyzývavé plavky

Nela Slováková (33) nedávno oslavila Kristova léta. Narozeniny ovšem horkokrevná blondýnka nezapila v poklidném duchu, ale s partou kamarádek ve Spojených arabských emirátech, kde tuhle dámskou jízdu zřejmě každý šejk stihl zaregistrovat.

„Dubaj v podání čistě dámské jízdy bez potřeby mužského osazenstva byla dokonalá. My samostatné holky si totiž vystačíme. Teda ještě nám musí dělat společnost láhve vína a spoustu dobrého jídla,“ uvedla Nela k příspěvku, kde poděkovala i svému partnerovi za to, že nepatří do skupiny toxicky žárlivých partnerů a v životě při ní stojí jako parťák.

Na břiše Nely Slovákové by se dalo krájet: Sexy blondýnka v bikinách bere šejkům i psům v Dubaji dech

Avšak na tahle slova se zřejmě většina Neliných sledujících ani nepodívala. Clonou jim totiž byl snímek influencerky v titěrných poloprůhledných bikinách, které zakrývají jen to nejnutnější.
Netrvalo tedy dlouho a u fotografie se objevily spousty negativních komentářů.

„Přijde mi to trošku moc. Navíc v Emirátech, možná jsem stará, ale myslím, že už byste rovnou nemusela mít žádné,“ uvedla jedna ze sledujících.

Nela Slováková zažila chvíle hrůzy na vlakovém nádraží. Mám pocit, že tady umřu, třásla se strachy

„Stále koukám na ten spodek plavek a hlava mi to nebere. Skoro zahalené břicho spodním dílem plavek a skoro holá pi*ina,“ napsal další.

„Máte super postavu, vypadáte luxusně, ale ty plavky jsou za čarou,“ napsala fanynka.

Avšak tyhle komentáře Nelu ze židle rozhodně nezvednou. Vlnu nelichotivých komentářů hodila za hlavu a na instagramový účet si jako svou možnou reakci přidala snímek ve stejných plavkách. 

Veronika Dočkalová


Časová osa článků