Pavel Batěk prozradil, proč přišel o řidičák FTV Prima

Překročení rychlosti, pokuta a uražení policisté z Brna. Herec Pavel Batěk popsal, jak přišel o řidičák

Na oblíbeného herce Pavla Baťka, kterého můžeme aktuálně vidět v kinech ve snímku Děti Nagana, padl v závěru loňského roku zrak veřejnosti také proto, že jeho bývalá žena zveřejnila informaci o tom, že se jejich manželství rozpadlo.

Herec Pavel Batěk poprvé po zveřejnění rozvodu ve společnosti: Dobře se bavil a rozdával úsměvy

Teď tento charismatický hezoun, kterého také můžeme vidět v pokračování seriálu Odznak Vysočina, zavzpomínal na osudný den, kdy si zadělal na malér. Sebrali mu totiž řidičák. „Baví mě řídit. Ale o řidičák jsem přišel kvůli alkoholu. Měli jsme koncert s kapelou, pak jsme pili, a zbylo na mě, že budu řídit. Nechtěl jsem. Sedl jsem do auta, a to jsem jel velmi opatrně. Ve dvě ráno 18. listopadu mě na Letné zastavili policajti, že prý jsem jel rychle a nedal jsem blinkr. Rychle jsem nejel a tam to bylo prázdný, tak jsem nedal blinkr. Byli z Brna ti policajti,“ prozradil herec během zábavní show 7 pádů Honzy Dědka.

I v tomto případě u něj projevila jeho profese, kdy je jako herec zvyklý pózovat před objektivy. „Chtěl jsem odmítnout krevní zkoušku, paní policistka si chtěla to odmítnutí natočit na mobil, postavil jsem se u auta, vedle mě ten policajt a já jsem se automaticky nastavil jako na fotku. Tak jsem si zaplatil pokutu. A po půl roce jsem udělal testy a vrátili mi ho. To se stalo kdekomu,“ doplnil herec k tomuto tématu.

Herec Pavel Batěk se rozvedl: Očistec, stěhování a strach o děti, popsala otevřeně jeho exmanželka

Talentovaného blondýna také často vídáme v pruhovaných tričkách. Proč je stále nosí? Je to nejjednodušší. Nejsem žádný módní typ. Ráno vyberu čistý pruhovaný tričko, jiný nemám, a jdu,“ dodal se smíchem Pavel Batěk.
 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků