Rafaella Santos

Rafaella Santos Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Potetovaná sestra fotbalisty Neymara se ukázala v plavkách. Na jedné kérce má i oči svého slavného bratra

Slavný brazilský fotbalista Neymar má jednu velkou fanynku. Není to nikdo jiný než jeho sestra Rafaella Santos. Šestadvacetiletá influencerka dokonce Neymarovi fandila přímo v dějišti světového fotbalového šampionátu v Kataru. Moc štěstí mu ale nepřinesla, protože Brazílie na vytouženou medaili nedosáhla.

Fotografové Rafaellu nyní zvěčnili na pláži v brazilském Riu, kde vystavila na odiv své žensky tvarované křivky v plavkách. Neymarova sestra se nebála vyzkoušet ani plavkové kalhotky tangového typu, kde se vyjímalo její přece jen trochu objemnější pozadí.

I zahalená od hlavy k patě je smyslná: Ronaldova Georgina okouzlovala svými půvaby v Saúdské Arábii

Rafaella je také velkou milovnicí tetování. Na vnitřní straně levé paže má dokonce vytetované oči svého slavného bratra.

Blízký vztah má se svou sestrou ostatně i samotný Neymar, který si na ruku nechal vytetovat sestřin obličej. Oba dva bez sebe navíc nedají ani ránu. Rafaella sice tráví hodně času v rodné Brazílii, ale s Neymarem často pobývá i v Paříži, kde slavný fotbalista hraje za Paris Saint-Germain. Po jeho podpisu smlouvy s francouzským velkoklubem v roce 2017 se za bratrem dokonce přestěhovala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků