Jessica Alba ve své nejznámější roli

Jessica Alba ve své nejznámější roli Profimedia.cz

Stýskalo se vám po Jessice Albě? Podívejte se, jak vypadá 18 let po své legendární roli v Sin City

Jedna z nejpůvabnějších amerických hereček Jessica Alba rozhodně nepatří k těm, kdo vymetá večírky, a skandály v soukromí jsou u ní rovněž tabu, a tak se kráska ze snímků Sin City, Machete či Honey objevuje sporadicky i v médiích. O to vzácnější byla její účast na nedělní přehlídce značky Palm Angels v Paříži.

Alba si nenechala ujít novou kolekci na nastávající podzim a zimu zmiňované značky, za níž stojí italský návrhář Francesco Ragazzi, jenž předtím přes deset let vedl značku Moncler jako její kreativní ředitel.

Kam zmizela sexy kočka Jessica Alba? Kvůli zdravotním problémům a rakovině obou rodičů přehodnotila celou kariéru

Na jeho uvolněnou městskou módu inspirovanou skateboardingem a kalifornskými plážemi byla zvědavá i bývalá hvězda seriálu Melrose Place Lisa Rinna, vedle níž Jessica usedla do první řady ještě společně s modelkou Jessicou Aidi, jež je zároveň manželkou italského fotbalisty Marca Verrattiho.

Je až k nevíře, že od jejího legendárního ztvárnění krásné tanečnice Nancy Callahan v Sin City – Městě hříchu, uplynulo už osmnáct let. Naposledy jsme mohli herečku vidět v roce 2019 v mysteriózním britském krimi Anonymní zabijáci s Garym Oldmanem a Tommym Flanaganem, který však u diváků dost propadl.

První pauza od porodu a hned šla do plavek! Sexy herečka si užívala slunce v Mexiku

Jednačtyřicetiletá rodačka z Kalifornie je v současnosti hlavně maminkou na plný úvazek svých tří ratolestí – dcer Honor (14) a Haven (11) a pětiletého syna Hayese. Tatínkem všech jejích dětí je filmový producent a herec Cash Warren, za nějž je Alba provdaná od roku 2008, ale předtím spolu ještě čtyři roky randili. Jejich manželství platí za jedno z nejpevnějších v Hollywoodu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků