Zpěvačka Elis Mraz změnila image. Super.cz

Uživila by se i jako kadeřnice? Zpěvačka Elis Mraz vzala nůžky a sama se ostříhala

Zpěvačka Elis Mraz (28) razantně změnila svou image. Z její dlouhé hřívy zbyla sotva polovina. Potřebovala zkrátka změnu, ale místo toho, aby vyrazila do kadeřnického salonu, vzala nůžky a ostříhala se sama.

„Já jsem konečně pochopila, co myslí kadeřnice tím, když nám chtějí vzít jen konečky, a najednou chybí kus vlasů. Já jsem si taky chtěla vzít jen konečky, a nakonec jsem si ustřihla ty vlasy celé. Takže poprvé rozumím kadeřnicím, proč nám stříhají víc vlasů, než si řekneme,“ řekla Elis se smíchem Super.cz.

Do společnosti tentokrát vyrazila v proklatě krátkých minišatech: Zpěvačka předvedla nohy v odvážném modelu

Zpěvačka má za sebou zajímavý rok, několik měsíců pobývala v pracovně v Dubaji, kde vystupovala o sto šest, následně se vrátila do Čech, aby moderovala dětský pořad na Déčku. A jedna z jejích nejlepších kamarádek, zpěvačka Olga Lounová, (42) z ní udělala tetu. Porodila holčičku Arianne.

Nejsem tetička jen u ní, my máme v rodině ještě další miminko. Těch miminek je kolem mě požehnaně, tak ten čas s nimi musím spravedlivě dělit.“ Sama ale dítě zatím neplánuje. „To ještě ne,“ dodala během rozhovoru Elis Mraz.
 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků