Tana Mongeau

Tana Mongeau Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Méně lichotivé bikiny už neměli? Internetová hvězda předvedla figuru bez filtrů a fanoušci se nestačí divit

Americká internetová senzace Tana Mongeau (24), kterou jen na Instagramu sleduje 5,5 milionu lidí a na TikToku dalšího 7,5 milionu, momentálně tráví dovolenou v Mexiku, kde si na plážích letoviska Los Cabos vychutnává s partou přátel slunečné počasí. Blondýnka, která ráda využije jakoukoli možnost ke zviditelnění, byla například u vytržení, když se mohla vyfotit s leguánem na hlavě.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Las Vegas, která své příznivce hojně zásobuje svůdnými snímky, na nichž se často stylizuje do svého idolu Pamely Anderson, už si snímek s leguánem přidala i na Instagram, kde nechala naplno vyniknout horní díl svých bikin a pořádný underboob. Bez filtrů a nejrůznějších úprav ale modré bikinky nebyly tak lichotivé, jak se zdá na sociálních sítích. Taně se ovšem nedá upřít, že ze svého vzhledu dokáže vymáčknout maximum.

Bývalá partnerka slavné herečky, jež měla paralelně vztah i s mužem, se vdala: ANO řekla měsíc po zásnubách

Tana se dostala do širšího povědomí lidí (i nad rámec internetu) vztahem s herečkou Bellou Thorne, která v roce 2018 randila jak s youtuberkou, tak s rapperem Mod Sunem. Později se o Taně psalo i v souvislosti s rekordně rychlými vdavkami s kolegou z branže Jakem Paulem, vzali se měsíc po zásnubách. Později ovšem vyšlo najevo, že jejich sňatek byl neplatný a šlo spíš o přilákání pozornosti a zvýšení sledovanosti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků