Petra Němcová a Sean Penn by byli krásný pár.

Petra Němcová a Sean Penn by byli krásný pár. Profimedia.cz

A je to venku: Petra Němcová prý zase randí se Seanem Pennem

23. dubna 2012 13:27

Česká topmodelka Petra Němcová (38) sice nedávno zrušila svatbu, kterou chystala se svým snoubencem Jamie Belmanem, opuštěná ale určitě nezůstala. Tvrdí to americký list The New York Post s tím, že kráska má opět velmi blízko k hollywoodskému herci Seanu Pennovi (51), s nímž už podle médií randila v roce 2008, kdy se dokonce společně ukázali na předávání Oscarů.

Deník cituje svědka, který pár viděl minulou neděli v jednom z newyorských barů. „Petra z něj byla úplně mimo. Hladila ho po rameni a po noze,“ prozradil svědek. Sean byl podle něj nad věcí, z baru ale odešli společně.

Němcová se s Belmanem zasnoubila v lednu 2011, když spolu už osm měsíců chodili. Svatbu podle médií chystali na léto. Už k ní ale nedojde, dvojice totiž v dubnu nečekaně ohlásila rozchod.

Zda si českou krásku jednou povede před oltář Sean, ukáže teprve čas. Hvězdy k sobě mají jistě blízko i díky svým bohulibým zájmům: oba se intenzivně angažují v pomoci ostrovnímu Haiti, které v roce 2010 zdevastovalo ničivé zemětřesení. 

Michael Švec , Super.cz