Kateřina Marie Fialová Super.cz

Přišla o hlas a čtyřicítkové horečky ji dostaly na kapačky: Krásná zpěvačka svěřila, že má lékařku na telefonu

Zpěvačka a herečka Kateřina Marie Fialová na sebe dosud výrazně upozornila v show Tvoje tvář má známý hlas, v níž skončila na druhém místě. Televizní diváci ji znají také ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Brunetka je také úspěšnou divadelní herečkou.

Hlavní roli ztvárňuje v muzikálu Okno mé lásky a na další roli se brzy začne připravovat. „Když vám nabídnou roli, tak co bych ji nevzala, role se neodmítají,“ řekla Super.cz Kateřina Marie na konkurzu do muzikálu Troja.

Pár měsíců po porodu se vrhá do práce: Jitka Boho se poprvé objeví v muzikálu

Aktuálně je v jednom kole a vedle divadla vystupuje také na koncertech Jiřího Korna. Pracovní tempo si však u talentované herečky, zpěvačky a tanečnice vybralo v posledních dnech svou daň.

„Teď jsem ztratila na tři dny hlas, byla jsem mimo, nemohla jsem na sto procent zpívat. Měla jsem čtyřicítky, ráno jsem se probudila a nějak to dala, hlas si neodpočine, foniatrička mi nařídila hlasový klid. Mám doktorku, které vždy napíšu, a udělá mi recept na antibiotika, a pak jsem šla na vitamínové kapačky, aby mi to pomohlo,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků