Nikol se podělila s fanoušky o fotky z dětství.

Nikol se podělila s fanoušky o fotky z dětství. Michaela Feuereislová

Byla jsem věnec špekáčků. Nikol Leitgeb pobavila své fanoušky. Retro fotkami dokázala, že synové jsou její kopie

Nikol Leitgeb (36), dříve Štíbrová, se na svém profilu postarala o velké vzrůšo, které vyvolalo vášnivé diskuse. Sympatická blondýnka totiž zveřejnila své retro fotky, kde ukázala, že jako malá holčička byla roztomile buclatá. „Věnec špekáčků. V chodítku, když bylo ještě legální. S radváncem. Hrnec ve stanu,“ napsala k fotkám.

Nikol Leitgeb zachránila pejska z útulku. Podívejte se, jak mu to s novou rodinou sluší

To okamžitě vzbudilo vlnu reakcí nejen od jejích fanoušků, ale i od známých tváří. „Ahá! Ty kucí jsou po tobě takový řízci!“ napsala Aňa Geislerová (46). „Holka, taky při pohledu na Tebe nikdo neřekl “nádherná, překrásná jako princezna nebo víla…”, ale pouze “roztomilá?” Já to totiž měla přesně tak, ale věř mi, ze Tys byla mnohem krásnější. Já byla přece jenom spíš víc roztomilá,“ složila jí poklonu Eliška Bučková (33).

Veronika Arichteva promluvila o rýpání do českých celebrit. S kamarádkami Pártlovou a Leitgeb do toho jdou naplno

Retro fotkami Nikol ukázala, že synové jsou jejími přesnými klony. „To není možné, jak jsou Vám ti dva malí Satanáši podobní,“ napsala jedna ze sledujících a další se hned přidaly. „Mají děti něco taky z tatínků???“ „To je Radovan s Mauglím s retro filtrem?“ Jedna z fanynek tak popřála influencerce k tomu, aby ještě měla s manželem dcerku. „Tak do třetice holčičku a vsadím se, že bude celý manžel.“ Posuďte sami, jak jsou synové Nikol Leitgeb podobní. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků