Kim strávila několik dnů v Miláně.

Kim strávila několik dnů v Miláně. Profimedia.cz

Kim Kardashian (42) v miniaturních bikinách ze všech úhlů. Cvičí dvě hodiny denně a tohle je výsledek!

Kim Kardashian (42) potěšila svých 346 milionů fanoušků na Instagramu novou sérií fotek v bikinách a není pochyb, že jim pořádně zvedla tep. Televizní hvězda a zdatná obchodnice se opět představila v roli modelky své řady plavek a jeden ze sexy kousků představila přímo na sobě.

Jednoduché minimalistické černé bikiny s trojúhelníkovým vrchním a vysoce vykrojeným spodním dílem rozhodně nejsou nic pro stydlivější povahy. Kim svou novou řadu plavek SKIMS popisuje jako: ‚Přelomové plavky navržené pro něco víc než jen vodu.‘ Kim model za 72 dolarů doladila zlatým řetízkem s křížkem okolo pasu a masivními slunečními brýlemi.

Průkopnice v oblasti vnímání ženského těla, která spíš než štíhlost idealizuje výrazný rozdíl mezi hrudníkem, pasem a boky, opět dokázala, že tvrdá dřina, kterou si udržuje postavu těchto tvarů, se vyplácí.

Aspoň jsi mě mohla označit, postěžovala si Kim Kardashian pod příspěvkem sestry Kylie Jenner. Ta se jí vysmála

Její pravidelný cvičební režim zahrnuje intenzivní dvouhodinový trénink. Po svém příletu z Evropy, kde se účastnila přehlídky Dolce & Gabbana a natáčela zde sérii The Kardashians, se na něj opět vrhla v plném nasazení a uvedla, že jí pomáhá překonat i jet lag. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků