Dcera Nadi Urbánkové se při vzpomínce na maminku neubránila slzám. Super.cz

Dcera Nadi Urbánkové (✝83) se poprvé od smutné události objevila ve společnosti. Jana Fabiánová se neubránila slzám

Uběhl měsíc od chvíle, kdy Česko zasáhla smutná zpráva o tom, že nás navždy opustila oblíbená zpěvačka Naďa Urbánková (✝83). Informaci tehdy zveřejnila její dcera Jana Fabiánová. V nejtěžších chvílích, ve kterých se s maminkou loučila, jí byl největší oporou její přítel, rodina, přátelé, ale i veřejnost. Proto lidé měli radost, že sympatickou blondýnku mohou vidět poprvé ve společnosti. Přišla se podívat na výstavu renesančních děl v Praze.

Rozdávala lásku a radost. Dcera Nadi Urbánkové zavzpomínala na maminku během zádušní mše

Je to nová realita, která je pro mě velmi těžko přijatelná, ale snažím se,“ odpověděla Jana na otázku, jak to s odstupem čtyř týdnů zvládá.

Dcera Jana Fabiánová se rozloučila s milovanou maminkou Naďou Urbánkovou (✝83). Sbohem přišly dát i Voborníková s Černockou

Jana Fabiánová si přišla pročistit myšlenky na velkolepou výstavu i právě proto, že téma renesance je jí velmi blízké. „Za prvé jsem maturovala z dějin výtvarného umění, takže tady prožívám chvíle absolutního nadšení, a také se mi ale vybavuje ta chvíle, kdy jsem si vytahovala ty maturitní otázky. Zároveň se snažím sama malovat, takže na tyhle věci se dívám také z pohledu toho, že vím, jak strašně náročné to je,“ doplnila během našeho rozhovoru. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků