Šok: Kolik utrácí Lucie Vondráčková měsíčně za krásu? Tomu fakt nebudete chtít uvěřit

Rozpočty celebrit na krásu vyrážejí dech. Třeba taková Rihanna vydá ročně jen za kadeřníka 7 milionů a 5,9 milionu za kosmetiku. A jak je na tom její český protějšek, populární Lucie Vondráčková? Neuvěříte, kolik dává na svůj stále mladistvý vzhled.
Lucie Vondráčková s populárním parfémem Vitco Perfect

Lucie Vondráčková s populárním parfémem Vitco Perfect Foto: Archiv Vitco.cz

Od slavné role ve filmu Snowborďáci, je Lucie stále stejná – její rozpustilý úsměv a mladistvá tvář nestárnou.

Jak to, sakra, ta Lucie dělá? Vyhrála v genetické loterii nebo si pomáhá jinak?

Lucie Vondráčková vždy září

FOTO: Archiv Vitco.cz

Tři „oříšky“ pro Lucii

Podle zdroje ze zpěvaččina okolí se Lucie o sebe pečlivě stará. Jako každá správná žena si zakládá na krásných, pevných, zdravých vlasech.

Lucie ale nesází na „armádu“ předražených přípravků značek pro ženy bankéřů či rentiérů. Naopak, její přístup je ryze minimalistický – věřili byste, že vše, co používá, spočítáte na prstech jedné ruky?

Lucie Vondráčková se ráda fotí s produkty značky Vitco

FOTO: Archiv Vitco.cz

V koupelně: Inventura u celebrity

Možná vás zajímá, co přesně u Lucky v koupelně najdete? Zahráli jsme si na detektivy a zjistili to za vás.

První dojem: Rafinovaná účelnost a maximální důraz na dostupnou kvalitu. Tak třeba hned první přípravek, šampon na vlasy VitcoHair. Stačí jediné umytí a vlasy jsou pak jako znovuzrozené.

Hned vedle šamponu jsme objevili dalšího pomocníka pro kvalitní vlasy, kondicionér VitcoHair. Lucie se postě stará o kvalitu svých vlasů od kořínků až po konečky. Stejně jako vy, že?

Lucie Vondráčková s šampónem VitcoHair

FOTO: Archiv Vitco.cz

Vůně je klíčem k srdci ženy… i muže

Kapitolou sama pro sebe je pak výběr parfému. Tady nás Lucie nepřekvapila: na čestném místě stál flakon Vitco Perfect. Jak asi víte, Lucie je oficiální tváří a ambasadorkou tohoto luxusního parfému.

Sami jsme ho vyzkoušeli. Ta umně vyvážená kombinace svěže ovocných, jemných květinových i temně mošusových tónů tu dobyla nejedno ženské srdce.

A když jsme u toho, říká se, že parfém Vitco Perfect dobyl i jedno mužské srdce – a zase u toho byla naše Lucie. Navoněla se s ním totiž na první rande s nynějším přítelem… jiskra přeskočila… a založila požár vášnivých citů.

Lucie Vondráčková s parfémem Vitco přímo září

Archiv Vitco.cz

… a tady je účet za krásu. Sedíte?

Jestli jste čekali desetitisícové částky, zklameme vás – Lucka prostě ví, kam sáhnout pro kvalitní vůni i kosmetiku za cenu jediného (dražšího) narozeninového dárku nebo luxusní večeře pro dva ve stylové restauraci.

Spočítali jsme cenu za tři produkty, které Lucie denně používá: Anti-aging šampon a kondicioner VitcoHair, a parfém Vitco Perfect. U všech produktů jsme vzali vždy větší, výhodnější balení.

A vyšlo nám šokujících 3 862 Kč – vážně jsme čekali víc. Mnohem víc. A vy?

Možná jednou i vy sáhnete po kosmetice a parfémech Vitco. Až se tak stane, už budete vědět: První volba hvězdy první kategorie na nebi české popmusic je i vaší volbou.

Rozhodnout se pro krásu a styl je snadné. Někdy stačí jen trocha inspirace. Zbytek je už na každé z vás. 


Časová osa článků