Daniel s novým účesem.

Daniel s novým účesem. Foto: Archiv TV Nova

Mrkněte na tajné fotky z generálky Hlasu. Miláček fanynek ze sebe vlastnoručně udělal Brandona Walshe

22. dubna 2012 17:55

Dostali jsme se na tajnou generální zkoušku třetího finálového přenosu pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska. Nestačili jsme se divit, když jsme spatřili finalistu Daniela Mrózeka (18) s úplně novým účesem.

Zpěvák, který má během živých vysílání na pražském Strahově vždy tu největší základnu ječících fanynek, si nový sestřih vytvořil úplně sám.

„Vystříhal jsem si boky a vlasy vyčesal nahoru. Chtěl jsem malou změnu, a ta se doufám povedla," vysvětloval nám Daniel, který teď nápadně připomíná Brandona Walshe z kultovního seriálu Beverly Hills 90210.

Není žádným překvapením, že o své vlasy Mrózek pečuje sám, učí se totiž na kadeřníka. V zákulisí nám prozradil, jak se k docela netradičnímu oboru pro heterosexuálního muže dostal.

„Dříve jsem chodil na maturitní obor, ale zjistil jsem, že škola a moje koníčky nejdou moc k sobě. Po krátkém zvažování jsem přešel na tuhle školu, o které jsem si myslel, že je jednoduchá. Když už na to přijde, dělám to rád," říká Daniel. Zpěvákovu novou hlavu si můžete prohlédnout ze všech stran dnes večer. 

Jiří Čeladník , Super.cz