Jessie J vystoupila s velkým bříškem.

Jessie J vystoupila s velkým bříškem. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ještě že na pódiu neporodila. Jessie J odzpívala koncert v pokročilém stadiu těhotenství takřka jen ve spodním prádle

Tak tohle se na koncertech většinou nevidí. Zpěvačka Jessie J (34) vystoupila v Londýně před porodem svého prvního dítěte a nejen své těhotenské bříško ukázala všem divákům do posledního detailu.

Jessie J má za sebou smutné období, kdy se víc než zpěvu věnovala svému soukromému životu. V minulosti se dvakrát rozešla s hercem Channingem Tatumem, pak zatoužila být svobodnou matkou, miminko ale potratila. Až teď se zdá, že je v jejím životě konečně všechno v pořádku.

Je znovu těhotná se svým současným partnerem, basketbalistou Chananem Safirem Colmanem, a i když si ze začátku jiný stav zrovna neužívala, o čemž informovala své fanoušky na sociální síti, teď dokonce v pokročilém stadiu těhotenství zvládla i odzpívat celý koncert.

Známá zpěvačka je rok po potratu znovu v očekávání! Ve videu sdílela ‚radosti‘ prvního trimestru včetně zvracení do koše

Na své vystoupení v O2 Shepherd's Bush Empire v Londýně se navíc oblékla tak, že divákům ukázala těhotenské břicho i celý zbytek své postavy v celé kráse. Přes černé spodní prádlo si vzala jen průsvitnou kombinézu ozdobenou blyštivými kamínky a miniaturní přehoz.

Během koncertu si pak své bříško často hladila a zdravila svého syna, který prý reagoval na její zpěv. Přesný termín porodu zpěvačky, která o svém životě natočila dokument, chystá nové album a světové turné, zatím není znám, podle velikosti bříška už se však blíží. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků