Královský pár předvedl během návštěvy sportovního centra ve Walesu nečekaný souboj na rotopedech.

Královský pár předvedl během návštěvy sportovního centra ve Walesu nečekaný souboj na rotopedech. Profimedia.cz

William s Kate se utkali na rotopedech: Princezna odhodlaně šlápla do pedálů v sukni a podpatcích. Jak to dopadlo?

O tom, že má princezna z Walesu (41) sportovního ducha, není pochyb. K pohybu byla ostatně rodiči vedena nejen ona, ale i její dva sourozenci Pippa (39) a James (35). Její manžel William (40) tak měl proti sobě při úterní návštěvě sportovního střediska v Aberavonu ve Walesu těžkého soupeře. Společně se tam připojili k jedné z lekcí a utkali se v jízdě na rotopedu. Tipnete si, jak to dopadlo?

Kate měla během simulovaného závodu i italských Dolomitech značně ztížené podmínky. Nejen že na sobě měla dlouhou sukni, ale k tomu i vysoké kozačky na podpatcích... Manželé byli vyzváni, jestli nechtějí zjistit, kdo z nich během 45 sekund ujede delší vzdálenost.

Silačka Kate! Princezna se opřela do tahání pneumatik jako při výcviku na polární expedici

Než princ nasedl na kolo, žertoval směrem ke své ženě: „Máš vysoké podpatky,“ načež Kate odvětila: „Nejsem si jistá, jestli jsem na to dobře oblečená.“ Během jízdy ale dokonce zavtipkovala: „Můžu si to ztížit?“

Oba do své jízdy šli naplno a Kate navíc neváhala šlápnout do pedálů i ve stoje a nakonec to byla skutečně ona, kdo zvítězil. Vyhrála tak malou trofej nazvanou Tour de Aberavon. Udýchaný William po skončení závodu jen dodal: „Za chvilku si promluvíme."

Vévodkyně Kate předvedla parádní nohy v šortkách při dalším setkání s pohledným jachtařem

Královský pár si ve sportovním středisku prohlédl ještě pětadvacetimetrový tréninkový bazén či sportovní halu, kde se setkal s dětmi ze základní školy Tywyn, kteří se věnují mnoha halovým sportům, včetně gymnastiky či atletiky. Od sedmiletého Rafaela Vazqueze dostali ještě sadu velšských dresů pro své děti, prince George a Louise a princeznu Charlotte. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků