Jitka Boho Super.cz

Přísné výběrové řízení na chůvy pro děti: Jitka Boho popsala, jak vybírala z několika uchazeček

Modelka a zpěvačka Jitka Boho (31) jen tak neposedí. Pár měsíců po narození syna Tadeáše je zpět v pracovním procesu. A aby toho neměla málo, za pár měsíců začne zkoušet svou první muzikálovou roli. Rodinu má modelka až na Vysočině a kvůli pracovním povinnostem se rozhodla najít chůvu.

Výběrové řízení pro tu pravou paní, která jí bude pomáhat s dcerkou Rosálkou a několikaměsíčním Tedíkem, nebylo jen tak. „Když budou zkoušky v létě, tak mu bude devět měsíců, bude to záhul, jak se říká,“ řekla Super.cz Jitka.

Tři měsíce po porodu promluvila Jitka Boho o svatbě. Kdy z ní bude opět nevěsta?

„Budou se muset všichni zapojit, tím, že mám maminku na Vysočině a přítel je hodně pracovně vytížený, tak to bude náročnější. Nastoupí chůva, není tady jiná možnost. Dala jsem si klasický inzerát. Ozvalo se spoustu žen, dala jsem si s nimi kafe a vybrala jsem dvě,“ svěřila se Jitka s tím, že vzala obě favoritky.

„Jedna je starší, má osm vnoučat a zkušenosti s dětmi. Druhá má také zkušenosti a učí v mateřské školce, nemá vlastní děti. Nejde jen o Tedíka, ale i Rosálku. Ještě si je vyzkouším u sebe doma a pak budeme trénovat,“ dodala modelka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků