Adéla Gondíková promluvila o tom, jak si s manželem užila Zanzibaru. Super.cz

Adéla Gondíková se vrátila z dovolené na Zanzibaru. S Jiřím Langmajerem úplně změnili plány

Letos to budou čtyři roky, co si Adéla Gondíková (49) a Jiří Langmajer (56) řekli své ano. Stále jim to klape a neuvěřitelně se doplňují. Nedávno spolu vyrazili do exotiky, jejich destinací byl Zanzibar.

Poznali byste ji vůbec? Adéla Gondíková se ve společnosti objevila s osmnáctiletou dcerou Nelou

Jsme oba hodně pracovně vytížení a řekli jsme si, že si tam jedeme jen odpočinout. Takže já jsem si vzala jednu pevnou knihu a potom čtečku asi 28 knih a řekla jsem si, že budu jen ležet a číst,“ řekla Adéla Super.cz.

Odpočinek ale oblíbenému manželskému páru dlouho nevydržel. „Byli jsme v leže jen asi tři dny, chtěli jsme Zanzibar poznat, tu nějaký výlet do hlavního města, tu nějaký čtyřkolky a potom tam byla možnost navštívit safari. Tak jsme to nakonec probendili.“

Stále jsou zamilovaní až po uši. Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se od sebe na premiéře nemohli odtrhnout

Herečka se tak vrátila ještě v lepší náladě. Aktuálně má před sebou velkou výzvu. 16. 4. bude v Kongresovém centru v Praze moderovat velkolepý koncert Orchestru Karla Vlacha, se kterým zazpívá Tereza Mašková, Ondřej Ruml nebo Václav Noid Bárta. „Těším se moc, já jsem tady jako doma, hrála jsem tady představení Mamma Mia!, Ať žijí duchové, takže já to tady znám i jako divák a hrozně se tu dobře sedí, tančí, stojí, ten prostor je ideál,“ dodala s nadšením Adéla Gondíková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků