Kdo si užívá u moře?

Kdo si užívá u moře? Foto: Super.cz/se svolením V. Lálové, S. Krainové a Dary Rolins

9 českých krásek, které vystavují svá těla u moře: Nejen Krainová a Rolins září v plavkách

Do teplých krajin pláchla řada známých osobností také v průběhu února. Kabáty a čepice dámy vyměnily raději za plavky a slunění na pláži. Není se čemu divit. Teploty se u nás v těchto dnech sotva vyšplhají nad nulu a na krásné letní počasí si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

V teple si zimu každoročně zkracuje modelka Simona Krainová (50), která si s rodinou užívá v Dominikánské republice, kde také slavila 50. narozeniny. K moři vyrazila také její kamarádka Dara Rolins (50), která se v Emirátech sluní se svým přítelem Pavlem Nedvědem.

Před 8 měsíci porodila syna: Takhle teď vypadá houslistka Muzikářová (46) jen v bikinách

Ani rostoucí bříško nezabránilo odletět do Mexika modelce Evě Čerešňákové (36). „Je to trošku na poslední chvíli, v sedmém měsíci těhotenství už bych cestovat moc nechtěla, i když mám díky Bohu bezproblémové těhotenství a cítím se skvěle,“ prozradila Super.cz Eva.

Houslistka Markéta Muzikářová vyrazila s celou rodinou do Egypta a modelka Karolína Mališová (26) se nejdříve slunila na Seychelách a následně si dovolenou prodloužila ještě na pár dní v Dubaji. Kdo další vyrazil do tepla, se podívejte v naší galerii. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků