Ornella Koktová zářila na plese. Super.cz

Obří výstřih, průstřihy na bocích a krátké mini. Ornella se ukázala v šatech, na které jí Kokta nastříkal siluetu jejího těla

Ornella Koktová (30) vyrazila na dekadentní ples a užívala si dámskou jízdu, kterou si jednou za čas s kamarádkou dopřává. Jako outfit na akci, kde byl předepsaný dress code unisex tuxedo, zvolila klasické minimalistické šaty.

"Kreativitě se však meze nekladou a je jen na každém, jakou verzi svého vnitřního (super)hrdiny bude chtít prezentovat. Povinnou součástí oblečení je maska," stálo v pozvánce na Ples Sobje.

13 neuvěřitelných modelů plesu, kde hlavní roli hrály masky! Kdo přišel téměř nahý a kdo nejvíc zabodoval?

"Masku mám schovanou v kabelce. Jsem tu poprvé, vůbec jsem netušila, že tu budou až takové modely. Příští rok to budu muset pojmout jinak," řekla Super.cz Ornella, která zvolila šaty, na kterých si sama vystříhala průstřihy a sprejem si nechala vystříkat ženskou siluetu.

"Šaty jsem si ustříhla sama. Pepovi jsem dala za úkol, aby mi nastříkal siluetu mého těla, dělal to přímo na mém těle. Jen rozkrok jsem si nastříkala sama," vysvětlila Ornella, která si večer velmi užila. S kamarádkou se ubytovala v hotelu a užívaly si dámskou jízdu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků