Riley Keough na premiéře minisérie Daisy Jones & The Six v Los Angeles

Riley Keough na premiéře minisérie Daisy Jones & The Six v Los Angeles Profimedia.cz

Nádherná dcera zesnulé Lisy Marie Presley, se kterou se kvůli závěti nebaví babička Priscilla, překvapila výstřihem až k pupíku

Herečka Riley Keough (33) před měsícem tragicky přišla o maminku Lisu Marii Presley (✝54). A přestože momentálně zažívá velmi těžké chvíle, jelikož zároveň řeší i spory s babičkou Priscillou Presley, nechyběla na čtvrteční premiéře minisérie Daisy Jones & The Six v Los Angeles. Velkou oporou jí byl manžel, kaskadér Ben Smith-Petersen, který jí byl stále po boku a vzdálil se pouze na pár chvil během jejího sólo pózování fotografům.

Pár si slavnostní promítání nemohl nechat ujít, Riley v sérii z dílny streamovací služby Amazon Prime Video, která byla natočena podle stejnojmenné knihy Taylor Jenkins Reid, totiž ztvárnila hlavní roli samotné Daisy Jones.

Priscilla Presley nemluví se svou vnučkou Riley kvůli závěti Lisy Marie. Ta matku v roce 2016 úplně vyškrtla!

Dvojice se sladila do černé a Riley se blýskla nejen třpytivou sukní, ale především výstřihem, který sahal téměř k pupíku. Odvážný model, který neměl žádná ramínka, byl poněkud riskantní volbou, ale půvabná vnučka Elvise Presleyho a Priscilly Presley vše zvládla ukočírovat na výbornou.

Dcera zesnulé Lisy Marie Presley porodila: Na pohřbu maminky dojala slovy, která za ni musel přednést manžel

Právě s Priscillou se ale Riley po úmrtí milované maminky odcizila. Důvodem je majetek. Konkrétně pozměněná poslední vůle Lisy Marie, z níž v roce 2016 byla vyškrtnuta právě její matka Priscilla. Ta je ale přesvědčena, že změna v závěti je neplatná, a zpochybňuje ji. Celá záležitost se zřejmě bude řešit soudně a babička s vnučkou údajně momentálně komunikuje pouze prostřednictvím právníků. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků