Modelčino hravé já z videa u fanoušků moc nebodovalo.

Modelčino hravé já z videa u fanoušků moc nebodovalo. Profimedia.cz

Cindy Crawford chtěla potěšit fanoušky fotkami ze sauny a svými ‚dětskými vlásky‘. Dočkala se ale pořádné sody a snímky smazala

Zatímco před dvěma týdny Cindy Crawford (57) své příznivce na Instagramu potěšila sexy snímky z vany a mohla si přečíst stovky pochvalných komentářů, tentokrát se dočkala pravého opaku. Modelčino hravé já na videu ze sauny nezabodovalo a na prvotní koupelnový úspěch bohužel nenavázala. Poté, co lidé nemohli uvěřit, že je na fotkách skutečně ona, Cindy video raději smazala.

Šestapadesátiletá modelingová ikona si na záběrech, které sama pořídila v sauně a pojmenovala je ‚baby hair in the sauna‘, hraje se svými kratšími vlasy nad čelem a připojuje i vzdušný polibek. Cindy, která se zároveň zvěčnila bez make-upu, si z nich udělala jakousi ofinu. Na první pohled ale topmodelku téměř nikdo nepoznal a právě takovými komentáři ji fanoušci doslova zasypali i na Instagramu.

Tohle bude vážné! Filmový Elvis tráví dovolenou s Kaiou Gerber i potenciální tchyní Cindy Crawford

„Bože můj, vypadáš úplně jinak!!!“ zněl jen jeden z mnoha názorů nesoucích se ve stejném duchu. „Kdo je to v příspěvku u Cindy? Kamarádka? Milenka? Zaměstnankyně?“ rýpnul si další. „Myslela jsem, že je to Olivia Benson, než jsem si přečetla jméno,“ píše další uživatelka, zatímco jiná v Cindy zase viděla spíš Julii Roberts.

Topmodelky z devadesátek zase spolu: Naomi Campbell stále předvádí nahoře bez, Cindy Crawford už se jen dívá

Pod článkem na Daily Mailu si lidé nebrali servítky už vůbec. „Je ve stejném věku jako já. Potom, co jsem ji viděla bez make-upu, se teď cítím dobře. A to nemám žádné výplně a tak dále,“ zní jeden z mírnějších názorů. „Vždycky jsem si myslel, že stárne s grácií, až do teď,“ píše další, zatímco jiný čtenář reaguje: „Všichni vypadají k nepoznání bez všeho toho stylového oblečení, profesionálního make-upu, kadeřníků a fotografů.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků